Ana Sayfa Üyelik İletişim
Etkinlikler
<Ekim 2021>
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 

 
 

Kamp Genel Kuralları

Sevgili çocuklar ve gençler,

Güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir hafta geçirmeniz için, uymanızı istediğimiz bazı kurallar var.

Kamp alanının dışına izin almadan ve yalnız başınıza çıkmayınız. Kamp dışına çıkmanızı gerektirecek acil bir durum olduğunda, görevli öğretmenimiz size eşlik edecektir.

Kamp eşyalarına zarar vermeyeceğinizi, aksine onları koruyup, kollayacağınızı biliyoruz. Yine de hatırlatmak istedik.

Hafta boyunca kamp idaresinin belirlediği evde kalmanız ve izinsiz değişiklik yapmamanız gerekmektedir. Kaldığınız evde sizi mutsuz eden herhangi bir durum varsa, sorumlu öğretmeniniz ya da kamp idaresi ile paylaşınız. Biz sizin için gerekeni yaparız.

Değerli eşyalarınızın ve paranızın güvenliğinden siz sorumlusunuz. En iyisi üzerinizde taşıyabileceğinizden fazlasını sorumlu öğretmeninize vermeniz ve gerektiğinde istemeniz…

Söylemeye gerek bile yok! Kamp sınırları içinde sigara ve içki kullanımı kesinlikle yasaktır.  (Kamp dışında da kullanmamanız sizi seven büyüklerinizi mutlu edecektir.)

Ve yine söylemeye gerek yok; Arkadaşlarınıza zarar verici söz ve davranışlarda bulunmanız halinde, hiç istemeden de olsa kampla ilişiğinizi kesmek zorunda kalacağız. 

Belki de bütün sene boyunca denize gireceğiniz zamanı bekliyorsunuz. Bu anları keyifle hatırlamak için, denize giriş ve çıkışlarda görevli öğretmenlerinizin komutunu bekleyiniz.

Kamp idaresi tarafından belirlenen havuza giriş saatlerine uyunuz.  Havuzu sizden esirgemiyoruz;  bu saatler dışında havuz suyunun hijyeni için ilaçlama yapıyoruz ve sağlığınız için ilaçlı suya girmenizi istemiyoruz.   

En iyi temizlik, kirletmemektir. Temiz bırakın ki, temiz bulasınız. Kafanızı çevirirseniz, size yakın bir çöp kutusu mutlaka göreceksiniz.

Evinizdeki musluktan akan suyu lütfen içmeyiniz. Size gösterilecek çeşmelerden akan suyu ise gönül rahatlığı ile içebilirsiniz.

Size kurallar koyarak canınızı sıkmak istemiyoruz. Bunların hepsini sizin iyiliğiniz için istediğimizi lütfen unutmayın.

İyi tatiller